O nas

Na rynku działamy od 1992 roku. Pierwsza faza działalności obejmowała INSTALACJE CIEPLNE włącznie z MONTAŻEM POMP CIEPŁA.

W lipcu 2006 roku firma wzbogaciła się o urządzenia do wykonywania odwiertów ziemnych. Od tamtej pory działalność coraz silniej skupiła się na WYKONYWANIU ODWIERTÓW  pod pompy ciepła i studnie.

Obecnie firma posiada dwie wiertnice firmy Atlas Copco typu „Mustang”, wysoce wyspecjalizowaną kadrę oraz szybki własny system transportowy. Przy realizacji wszystkich naszych projektów korzystamy wyłącznie z oryginalnych i atestowanych materiałów renomowanych producentów.

Nasza firma jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w Polsce rozpowszechniło wiertnice za pomocą dolnego młotka, dzięki czemu szybkość wiercenia w skale wyprzedza konkurencje – do 200mb dziennie.

Misja
Firma specjalizuje się w dostarczaniu towarów i usług najwyższej jakości, aby sukcesywnie budować zadowolenie pośród powiększającego się grona klientów.

Cel
GWARANTUJEMY I ZAPEWNIAMY PROFESJONALIZM

Ciągłe wdrążanie nowych technologii oraz opracowywanie nowych technik realizacji odwiertów celem sprawnego pokonywania napotkanych trudności geologicznych.